Arama sonuçları

1. NoKtA

Müşteri: Blue wind - Logo & Afiş çalışması (Plaket Ödüllü)

@aspirin_00 sanırım ağrınız ya da rahatsızlığınız var bi aspirin alın da rahatsızlığınızı giderin.
  2. NoKtA

fulyaca tasarim.org : )

@halim742 aksine bence siz polemik yapmak ister gibi duruyorsunuz ben tasarımcı değilim çünkü grafik programlarını oldum olası sevmem ama bu yapılan çalışmalara yorum yapamayacağım yada eleştiremeyecegim anlamınada gelmez, birileri yapar birileri eleştirir yapanlar eleştirenlere göre kendisini...
  3. NoKtA

@halim742 alaycı bir dil değil bu sadece mizah diyoruz biz buna ve kime ne yazdığımı takip ettiyseniz eğer herkese aynı yaklaşımda bulunmuyorum
  4. NoKtA

Grafikerler.org-3 / Ahmet ALTUN

@Ahmet ALTUN Çok basit durmuş, normalde hoş görünüyor ama siteye ekleyince renkli "G" harfi çok uyumsuz duruyor paintte yapılmış 10 dakikalık bir çalışma gibi . "G" harfi biraz daha küçük, renk kutucukları daha estetik ve sırasıyla renk seçimi siteye göre yapılsa ve canlılık "G" harfinden...
  5. NoKtA

grafikerler.org (logo)

çok hoş olmuş ellerinize sağlık sadece logo kısmı grafikerleri sanal dünyada temsil edebilecek kadar hoş..
  6. NoKtA

grafikerler.org 2. logo çalışmam

Emeğinize sağlık ,giriş olarak. 70-80 li yıllardaki büyük şirketlerin logosuna benzemiş
  7. NoKtA

Grafikerler Logo / Hasan GÜNER

çalışma ve forum daki isminiz yan yana çok hoş durmuşlar ama sadece çalışmayı düşünürsek renklerin uyumu için eksikleri var.
  8. NoKtA

Grafikerler.org -1 PEA

Ellerinize sağlık, grafiker ruhunu göremedim çalışmada kalem çok uzun ve oval ama grafikerler yazısı daha keskin. bütünlükten ziyade sadece "grafikerler" yazısı vurgulanmak istenmiş ama "org" daha dikkat çeker olmuş.
  9. NoKtA

grafikerler amblem yarışması

Çalışmalar çok hoş ama wikingleri anımsattı bana sanki onların gemilerinde de atlar vardı..
  10. NoKtA

@Fulyam 15 dakikalık emek :) Adamın yatması normal .. Ellerinize sağlık.
  11. NoKtA

ilk calismam

Ellerinize sağlık ama geliştirilmeli logo çok karışık anlaşılır değil.
  12. NoKtA

Fevzi ÖZDEMİR ( Grafikerler.org amblem )

@Ahmet ALTUN Katılıyorum ve sanki özel bir kolej logosu gibi duruyor.
  13. NoKtA

2. calismam

Büyük G biraz daha yumuşak ve estetik durabilirdi. Emeğinize sağlık
  14. NoKtA

Grafikerler.org Logo Çalışması [Sercan Dülger]

Ellerinize sağlık ama düzensiz duruyor sanki iki "G-g" hoş durmamış.
  15. NoKtA

fulyaca Grafikerler.org2

Ellerinize sağlık :) ama nedendir bilmem ilk baktığımda "fakir grafikerler.org" gibi okudum
Yukarı Alt