Arama sonuçları

1. omrtanıtım

tasarımcı grafiker

Güngörende ki şirket merkezimizde tam zamanlı reklam tasarımı ve grafik çalışmaları konusunda yardımcı olacak iş arkadaşları aramaktayız. İlgilenirseniz iletişime geçmenizi bekleriz… OMR TANITIM GENÇOSMAN MH. DOĞANBEY CD. NO:114-B GÜNGÖREN İSTANBUL TURKEY TEL : 0212 611 57 85...
  2. omrtanıtım

İş Arıyorum... (Grafiker)

üçyülüde ki şirket merkezimizde tam zamanlı reklam tasarımı ve grafik çalışmaları konusunda yardımcı olacak iş arkadaşları aramaktayız. İlgilenirseniz iletişime geçmenizi bekleriz… OMR TANITIM GENÇOSMAN MH. DOĞANBEY CD. NO:114-B ÜÇYÜZLÜ GÜNGÖREN İSTANBUL TURKEY TEL : 0212 611 57...
  3. omrtanıtım

avrupa yakasında iş arıyorum!!!!

Güngörende ki şirket merkezimizde tam zamanlı reklam tasarımı ve grafik çalışmaları konusunda yardımcı olacak iş arkadaşları aramaktayız. İlgilenirseniz iletişime geçmenizi bekleriz… OMR TANITIM GENÇOSMAN MH. DOĞANBEY CD. NO:114-B GÜNGÖREN İSTANBUL TURKEY TEL : 0212 611 57 85...
  4. omrtanıtım

iş arıyorum,istanbul avrupa yakası

OMR TANITIM GENÇOSMAN MH. DOĞANBEY CD. NO:114-B GÜNGÖREN İSTANBUL TURKEY TEL : 0212 611 57 85 (PBX) FAX : 0212 611 57 49 E-MAİL : info@omrtanitim.com bize ulaşırsanız sevinirim. Murat Sevinç BAŞ
  5. omrtanıtım

şimdi reklamlar (acil grafiker aranıyor)

istanbul güngörende, Esenler belediyesinin almış olduğu kararla ekmeklerin tek tek poşetlenme zorunlulugu gelmiştir.Omr tanıtım olarak poşetlerin arka yüzlerini reklam alanı olarak kullanmaktayız. Reklam alanımızda mizaha önem veren bi politikamız var tasarım için 3 kişinin bulunduğu reklam...
  6. omrtanıtım

Başıma İş Açmak İstiyorum!! (0212)

0212 611 57 85 -0212 611 57 58 yuvarlak masada tek eksiğin grafiker olması münasebetiyle reklam işimizde çalışmak için görüşmek isteriz saygılar. OMR TANITIM...
Yukarı Alt