Graphicriver Summer Party flyer

Tepki
74
Merhaba,

Çalışmanızdaki cisimlerin gölgeleri, farklı yönlerde görünüyor. Hepsini güneşe göre yeniden düzenlemelisiniz. Özellikle büyüterek koyduğunuz detayda bu durum daha belirgin duruyor.

Aslında bütün cisimleri yeniden bir elden geçirmelisiniz. O zaman iyi bir noktaya varacak kanımca.

Başarılar.

T.Ö.

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Evet gölgeleme konusunda Tuncer Bey'e katılıyorum. Çok iyi bir format olabilecek çalışmaya biraz gölge düşürmüş. (Gölgeler gölge düşürmüş :) )
Bir de harflerin gölgeleri ile harfler arasında hafif bir boşluk var ve harfler kumsalda değilde havada gibi görünüyor. Bunların dışında hoş ve iç açıcı bir çalışma.

Ozgul

Üye
Tepki
57
Depo Grafik --> Psd Dosyaları bölümü. Konunun açıldığı yer itibariyle paylaşımı yapanın çalışmayı yapmadığı görülüyor. Dolayısıyla bunu belirtmesi de gerekmiyor.:)

Teşekkürler.

hatac

Üye
Tepki
4
Arkadaşlar ben para kazanmak için paylaşıyorum bu dosyaları başka sitelerden buraya upload ediyorum, yani para dediğiniz de işte ayda bir 20 dolar falan, sadece grafik değil, oyun, film aklınıza ne gelirse paylaşıyorum. Tabi ki benim de tasarımlarım var ama inanın ki yukarıdaki bana ait değil.

Erkan Nehir

Uzman Üye
Tepki
53
@hatac

Peki bu durum Türkiye'nin en bilge forumu olan grafikerler.org'un bu ünvanı haketmesinde en büyük etken olan karşılıksız ve beklentisiz bilgi ve fikir paylaşımına biraz aykırı olmamış mı?
Bir grafiker olarak kendi tasarımlarımızı üreterek, mesleğimizi icra ederek ve daha iyi paralar kazanmak daha güzel olmaz mı?

hatac

Üye
Tepki
4
Erkan Bey kendi tasarımlarım da var hem de çok ama bu aralar bu işlere takıldım kaldım. Yalnız benim tasarımlarımı kimse beğenmiyor ben de paylaşmıyorum.

Erkan Nehir

Uzman Üye
Tepki
53
@hatac

Sanırım beni yanlış anladınız. Ben neden kendi tasarımlarınızı sunmadınız demedim. Forum da kendi tasarımlarınız dışında paylaşımlar da yapabilirsiniz bunda sorun yok.
Demek istediğim yaptığınız paylaşımların sadece para için yapılmış olması. Ayrıca bu tür sitelerden yapılan indirme işlemleri de pek sağlıklı olmuyor açıkçası.
Para kazanmak elbette güzel fakat bunu paylaşım yaparken değil de kendi mesleğimizi icra ederek yapsak daha güzel olmaz mı?
Sanırım anlatmak istediğim şimdi anlaşılmıştır :)

Yukarı Alt