Photoshop CC action yardım

Morkuaz

Üye
Tepki
0
Photoshop CC 14 kullanıyorum ve action penceresinde bir sorunum var :)

Bende action penceresi böyle görünüyor

Ama ben eskiden(Photoshop cs5teki gibi) kullandığım şekilde olmasını istiyorum

Yani yukarıdaki şekilde olsun istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Lütfen yardım eder misiniz? :)

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Pencerelerde bir sorun yok. Üstteki Action, alttaki Animation Window ...

Morkuaz

Üye
Tepki
0
@ZxxxE
Aaa öyle mi bilmiyordum kusura bakmayın. :)
Window kısmına baktım ama animationı göremedim

Nasıl ekleyebilirim? :)

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
CC14 yüklü olmadığı için pencerenin nerede olduğunu bilemiyorum, belki farklı bir isimle başka yere konmuştur ama CC12'de var...

Morkuaz

Üye
Tepki
0
Galiba kurarken bir hata olmuş kaldırıp tekrar yükleyeceğim size de yardımınız için çok teşekkür ederim. :)

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Şimdi resme tekrar baktım, yeni farkettim. Alt taraftaki Timeline yazan yer Animation penceresi olması gerekir ...

GürhanErkal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
43
Soru ve cevap kafamı karıştırdı. Arkadaş CC versiyonda aksiyon penceresi değişik diyor sözde eskisini göstermek için program açılış menüsünün resmini koymuş diğer arkadaş da "o animation window" diyor?.

Sonra da soran arkadaş karıştırmışım ama animasyonu görememişim diyor?

Daha sonra da windows menüsünden animation sekmesinin olmadığını gösteriyor:)

Anladığımı söyleyeyim action penceresinde sorun yok sadece programla standart gelen actionlar gözükmüyor bi yerlerden yüklenilip programa gösterilir.

Animation sekmesi de fotoşopun türü ile alakalıdır CC'yi kullanmadım ama cs6 ve öncelerde fotoşopun farklı sürümleri vardır. Örneğin düz fotoşop ve fotoşop extended gibi. Normal düz fotoşop kullanıyorsanız bazı 3d, animation özelliklerini kullanamazsınız bu gayet normal. Örneğin bende de yok. Boşuna yer işgal ediyorlar. O yüzden extended versiyonu kullanmıyorum.

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
@GürhanErkal

Kafa karışacak bir durum yok, senin kadar detaylı anlatamasak da biz aramızda anlaştık :) ...

Yukarı Alt