"zombi" çalışması

Tepki
25
photoshopta sıkıntıdan bugün yaptığım bir çalışmamı sizinle paylaşamak istedim...bakın bakalım zombi dilek nasıl olmuş... (bir dersten yararlanarak ilk defa yaptım bu çalışmayı bilginize...) ayrıca mausla yapıldı tablet kullanmadım...
bu konuda öneri ve eleştirlerinizi esirgemeyiniz lütfen...

normal halim:

zombi halim:

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Dilek Hanım 2. çalışma İğrençç görünüyor demekki bana göre başarılı olmuşsunuz : )

Not: Kaşlarını alan bir zombi o da güzel ...

aaa bir de küpesi var e yok artık.

Çok moderen bir zombi sanırım bu.

Zombinin bayanı dahi bakımlı ne diyelim...

Tepki
25
@Hakan Dağdeviren

ya Hakan bey nasıl güldüm anlatamam size kaş konusunda haklısınız daha silik yapmama gerekirdi ayrıca küpe filan tamamiyle dikkatsizlik işte ilk fotoğrafa uyguladım napayım süslü işte :) teşekkür ederim yorumunuz için...
not: kesinlikle detaylar gözümden kaçmış bende bunu ders takip ederek yaptım acaba nasıl olcak diye uygulama olarak başardığımı sanıyordum bir nebze ama detaylar açıkcası yıktı geçti çalışmayı...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Vallahi ben de bunları bilerek yaptığınızı düşünmüştüm.

Bayanlarda süs bir vazgeçilmezdir felan hani.

Yok uygulamada sorun göremedim şahsen.Sadece gözden kaçan bir kaç detay işte : )

Çalışmalarınızda Başarılar ...

Tepki
25
@Hakan Dağdeviren

yok neticede kendi fotoğrafımı yapınca süslü oldu birazcık model olarak bir erkek sesçebilirdim evet ama kendimi o şekilde görmek istedim :) birde maus hakimiyetimi ölçmek istedim kalemim kadar kuvvetlimi acaba diye neyseki fena olmadı geçişler filan tekrar teşekkürler...

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Dilek hn. siz zombi çalışmasını ilk çalıştınız, küpeler, alınmış kaşlar bunlar ince detaylar, Hakan beyi bu dikkatliliğinden ötürü tebrik ediyorum, lakin sonuç itibariyle netice olarak bir dersi takip edip çalışmanız dersinizi uygulayabilip, uygulayamadığınız değilmi? Şayet zombi çalışmalarınızın devamı gelirse elbetteki bu ince detaylar o zaman bir hata olarak karşınıza çıkacaktır ben şu an itibariyle hata olarak görmüyorum. Eminim Hakan beyde hata olarak görmüyordur. Daha iyi çalışmalar çıkartacağınızdan eminim, zombi çalışmalarınızın devamını bekliyorum...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Uygulamada Hata Göremedim demiştim Yaşar Bey : ) Gayet gerçekçi duruyor.
Dilek Hanım'ın bu çalışmadaki kaşların üstesinden gelemeyeceğine ve küpeyi ise kaybedemeyeceğine asla inanmadım.

Başarılar Tekrar...

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@Hakan Dağdeviren

Hakan bey, dilek hanımla yapmış olduğumuz istişareye istinaden zaten direk Dilek hn.'a yazmıştım. Detayları sizin bahsettiğiniz için isminiz geçti. Bir yanlışlık yok kafanıza takılmasın.

Yukarı Alt