Arama sonuçları

1. D

Mobil Bilgisayar Servis Logosu

Mobil Bilgisayar Servis hizmeti veren, Mobil Bilgisayar Servis Logosu
  2. D

Acımtırak Bröşür Çalışmaları

Acımtırak Ciğköfte firması için yapmış olduğum bröşür çalışmaları.. İkinci çalışma bröşür olarak tercih edilip, broşür bastırılmıştır. İlk Çalışma: İkinci Çalışma:
  3. D

Yarasalar Wallpaper 209

Teşekkürler
  4. D

Batcell IT Technologies

Batcell IT Technologies --Batcell Marka Logosu--- Yorumlarınız benim için çok önemli.. Yorumlar ve değerli katkılarınız için şimdiden teşekkür ederim
  5. D

Gümüş Yapı İnşaat Ltd. Şti. Logo

Ş Harfinde ki noktayı çalışmayı buraya yüklerken fark ettim.
  6. D

Sinerji Bilişim ve İletişim Ltd. Şti Logosu

Sinerji Bilişim ve İletişim Logosu Bir önceki çalışma Samsung logosunu andırdığından yeni bir çalışma içerisine girildi. Çalışma sonrasında bunda karar kılındı. Yeni logo: Bir önceki logo:
  7. D

kartvizitt çalışma (acemiyim yorum yapın lütfen)

Background (arkaplan) dışında ki kısımlar bana göre olmamış.
  8. D

Batman Petrol SK 50. Yıl poster çalışması

Batman Petrol SK 50. Yıl poster çalışması
  9. D

Banner çalışmaları

@Grafik Editor Çok haklısınız. Banner'da artık flash'a geçmenin zamanı geldi sanırım
  10. D

Fikirbazz Grafik & Tasarım Logosu

@Erkan_Nehir İlginize teşekkür eder, önerilerinizi dikkate alacağım. Bu işlere yeni başlayan biri olarak ufak tefek hatalar ister istemez ortaya çıkıyor.
  11. D

Banner çalışmaları

Değişik tarihlerde yapmış olduğum banner çalışmalar
  12. D

@ewhyder Düşünceniz, çalışmanız ve ellerinize sağlık. Çalışmanızda dikkate değer unsurlar var olmakla beraber ben yinede ilk çalışmam etrafında yoğunlaşacağım. Belki sizin çalışmanız sayesinde ampülden yararlanabilirim. Çalışma için tekrar teşekkür ederim
  13. D

Banane deme?

Banane deme? Yerli muz'a teşvik amaçlı bir afiş çalışması (serbest çalışma) Not: Henüz muz tanıtım grubu diye bir yapı yok.
  14. D

2 Adet logo çalışması

@Seyit Ali Başer Doğru söze ne hacet. Detay içeren değerli yorumlarınız için teşekkürler. Değişim sonrası ortaya çıkan iş:
  15. D

Doğru Yapı > Fikir ve görüşleriniz lütfen...

Bencede ilk çalışma
  16. D

Radyo Dj Program afişi

Öncelikle değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Bu işin hiç eğitimini almadan serbest çalışmalar yapmaya çalışıyorum. Bu afişte o çalışmalardan biri Eksin yönler ile ilgili önerilerinizi dikkate alacağım.
  17. D

Radyo Dj Program afişi

Radyo Dj Program afişi
  18. D

2 Adet logo çalışması

Sinerji iletişim ltd. şti. Qonsey yazılım firması logosu
  19. D

Evet rss simgesi. Saatlerce arama yapmama rağmen istediğim wireless photoshop shape'yı bulamadım. Kendim de şimdilik çizim yapamadığımdan bir süre bununla idare edicem
  20. D

Gelgör Giyim Çarşısı Logosu

Gelgör Giyim Çarşısı Logosu Giyim çarşısı yazıları arası az olan boşluğu daha sonra fark ettim. Bu küçük hata giderilecektir.
Yukarı Alt