kartvizitt çalışma (acemiyim yorum yapın lütfen)

yavuzelili

Üye
Tepki
0
avusturalyadaki dayımın restorantına yaptığım kartvizit çalışmam tüm yazı ve grafikleri kendim çizdim

ekinoks76

Üye
Tepki
4
Üzerinde biraz daha çalışırsanız güzel olucak sanırım iyi çalışmalar

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
Döner çizme çabanız takdire şayan bir davranış grafiker olduğunu iddia eden çoklarının yapmadıkları bir şey bu sebeple sizi tebrik ediyorum. Şimdi gelelim acı gerçeklere :)

Döner için çizim yerine o alanda resim kullansanız hem görsel olarak hemde acıkma hissiyatını uyandırmak için isabetli olacaktır :)

İletişim bilgileri ve isimler kenarlara ve ortadaki bölmeye çok yakın duruyor sanki biraz küçülmeli..

Firma ismindeki ters dönmüş "R" herkesçe anlaşılmayabilir. Eğer firma isminde bir sıradışılık olmasını istiyorsanız farklı font seçeneklerini deneyebilir fontları convertleyip üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz

Ve son olarak siyah yada gri üzerinde ben kırmızı rengi tercih etmezdim tamamen beyaz kullansanız daha bir güzel durur sanki
Kolay gelsin...

Tepki
2
Restaurant sektörü ciddi bir sektördür. ancak bunu yapmış olduğunuz kartvizite yansıtma başarınız oldukça düşük. Kerim arkadaşımızın yorumuna önem verirseniz başarıya ulaşacağınıza inanıyorum. Kolay gelsin.

Yukarı Alt