Arama sonuçları

1. sercanmelik

toplumsal duyarlılık projeleri yürüyen kitaplar afiş çalışmam

evet haklısınız çok eksik var yanlış hatırlamıyorsam photoshop bile kullanmadım galiba ama görsel açıdan başarılı buluyorum nedendir bilinmez :) yorumun için teşekkür ederim..
  2. sercanmelik

toplumsal duyarlılık projeleri yürüyen kitaplar afiş çalışmam

yaptığım ilk afişlerden biri yazı düzeni ve boyut konusunda çok tutarlı ve başarılı bir çalışma deil fakat resimdeki fotografıda ben çektim yorumlarınıza...
  3. sercanmelik

yeni logo çalışmam SMa:)

teşekkürler..
  4. sercanmelik

ertaner kartvizit çalışmam

teşekkür ederim tercihin hangisi peki,hangisi kabul görür sence?
  5. sercanmelik

ertaner kartvizit çalışmam

firma logosu hazır geldi logo bana ait deildir sadece kartviziti ben yaptım yorumlarınızı bekliyorum
  6. sercanmelik

evet aslında sadece a harfini çiftlemek fikriyle başlamıştım sonra böyle bitiverdi çalışma :) yorumun için teşekkür ederim...
  7. sercanmelik

8. sercanmelik

sma reklam kurumsal kimlik çalışması

ilgin için teşekkür ederim bir sonraki çalışmamda bunlara dikkat ediyor olacağım :)
  9. sercanmelik

aslında çalıştığım firma da yaptıgım bir çok çalışma var fakat firmalar için sorun olabilir diye paylaşamıyorum kendime has bi isim üzerinden değişik logolar yaparak çalışıyoru ama ne kadar etkili olacaktır bilmiyorum değişik fontlar değişik formlar her zaman eğlenceli oluyor umarım teknik...
  10. sercanmelik

acemiliğimi atamadım galiba :D çalışma nasıl olmuş ?
  11. sercanmelik

Öz Ulusoy Turizm Logo Çalışması

çok acemi sayılırım bu meslekte ama yaptıklarınızı gördükten sonra bu yorumu yaptım sizin daha iyisini bildiğiniz muhakkak. :)
  12. sercanmelik

Öz Ulusoy Turizm Logo Çalışması

hocam diğer çalışmalarınızı da gözden geçirdimde çok başarılı çizimleriniz var bu biraz basit kalmış sanki yada renklerde mi bir problem var emin değilim ellerinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim kolay gelsin
  13. sercanmelik

Toplumsal duyarlılık projeleri logo

iki yıla yakındır kullanılan bir logo ilk yaptıgım hatta photoshop kullanarak yaptıgım bir logo çalışması
  14. sercanmelik

kendi ismimle ilgili yaptığım logo çalışması

yorumlarınızı dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz teşekkürler... :)
  15. sercanmelik

ekledim teşekkür ederim
  16. sercanmelik

grafikerlik mesleğinde yeni ve meraklı biriyim yorumlarınızdan ve eleştirilerinizden birşeyler öğrenebileceğim kanısındayım. yardımcı olursanız sevinirim.
  17. eskiz çalışmalarım

eskiz çalışmalarım

Yukarı Alt