Arama sonuçları

1. sercanmelik

toplumsal duyarlılık projeleri afiş çalışmam

Hakan bey öncelikle teşekkür ederim dikkatsizliğim yazılardaki hatalardan deil uykusuzluğumdan kaynaklanıyor olsa gerek afişin hatalarını bir sonra ki gün bende farkedip bi kaç değişiklikle düzelttim. teşekkür ederim
  2. sercanmelik

toplumsal duyarlılık projeleri afiş çalışmam

Umarım beğenirsiniz...
  3. sercanmelik

tam zamanlı grafikerim - işi arıyorum

22 yaşında inönü üniversitesi basım yayın ve teknolojileri mezunu 2 yıllık ajans tecrübesi olan corel draw ve photoshop bilen fotoğraf çekimi yapabilen küçük ebatlı digital baskı makinası kullanmış, afiş broşür,kartvizit,insert,bilboard,fatura,tabela ve benzeri dış mekan reklamcılık üzerine...
  4. sercanmelik

Gm store fabrika satış mağazası logo Tasarım Çalışması

aslında haklısınız gün içi iş yoğunluğu sebebiyle hiçbir çalışmayı yeteri kadar araştıramıyoruz ve bir açıdan eksik kalıyor bunlar benm gün içinde firmamda çalışırken ara boşluklarda yapmaya çalıştıgım logolar oluyor genelde kii genelde günde 9 ve 10 firma işi bitiriyoruz aslında buda bir...
  5. sercanmelik

karışık logo çalışmalarım

Logo ve Grafikerlik konusunda yeni sayılırım zaten.bu önerinizi dikkate alacagım daha çok gözlem yaparak teşekkür ederim
  6. sercanmelik

@Erkan_Nehir hmm.. evet haklısınız galiba çalışmaları yükledikten sonra hatta arkadaş söyledikten sonra farkettim ama açıkçası bu kadar logo içinde o 'Ç' harfinin bu kadar büyük bir kuyruğu olduğunu da yeni farkettim mesela bi daha ki sefere hayali firmalar bulup farklı logolar çalışmaya...
  7. sercanmelik

evet farketttim teşükkür ederim bu detay için
  8. sercanmelik

:) slogan güzelde logoyu oluşturamadım öyle bi espri gibi kaldı işte
  9. sercanmelik

toplumsal duyarlılık projeleri yürüyen kitaplar afiş çalışmam

teşekkür ederim yeni afiş çalışmalarımı paylaşacağım...
  10. sercanmelik

toplumsal duyarlılık projeleri yürüyen kitaplar afiş çalışmam

ya aslında toplumsal duyarlılık projeleri adlı bi logo çalışmam da sözkonusu ki kullanılıyor hala fakat bu afişi yaptıgım süreçte bahsettiğim sarı ve siyah kullanarak yaptıgım logoyu uygun bi şekilde yerleştiremedim bu afişe böyle yapmışım yani haklısınız ve teşekkür ederim :)
  11. sercanmelik

ertaner kartvizit çalışmam

@Kerim Öksüz çok sade duruyordu o zamn da o yüzden koydum aslında ama yorum farkı teşekkür ederim @Hasan Güner teşekkürler :)
  12. sercanmelik

ertaner kartvizit çalışmam

gölge derken neyi kasteddiğini anlamadım kırmızı şeylerimi diyorsun acaba ve bencede solda ki güzel teşekkür ederim
  13. sercanmelik

yeni logo çalışmam SMa:)

teşekkürler :)
Yukarı Alt