...Bıdı Bıdı...

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Ne yapalım o kadar derin bir konuya girmişsin ki sabah sabah :)

Ndesign

Üye
Tepki
51
Derin değil, gayet yüzeysel sadece bazıları ömründe bir kez aşık oluyor, bazıları her dakika, hayata, güne, insana, kuşa, böceğe, işe, aşa herşeye :) der ve sukut eder....

Tepki
10
@N.FARUKOĞLU

Özellikle şu zamanda bulduysan dostluğuna değer verecek birini pamuklara sarıp saklamalısın..
İncinirse onu sevenlerde seni incitebilir diye didim :D :D :D öhüm öhüm

Bu kadar edebiyat parçaladığımız yeter :D

Nereden başlıyoruz getirin ren geyiklerini noel baba bekliyor deneme sürüşü yapıcikmiş :D :D
malum az kaldı :D :D :D

Cümleten günaydın :D

Ndesign

Üye
Tepki
51
İpek ile dokudum mabedini dostumun, değmesin hiç bir söz dostluğuma.... Ndesign...

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Siz dostluktan bahsetmişken biraz düşündüm de... Evet .. Bu devirde gerçekten dost kalmadı artık ne olduysa nasıl yozlaştıysak bilemiyorum.. :)

Kıpkırmızı noel babayı salla kış gelsin istemiyorum ben oyalayalım ki geç gelsin :D

Tepki
10
@N.FARUKOĞLU

Ne gözümüz var ne lafımız, sen bil de niyetimizi.. ;)

@Aslı SAYILIR

Şanslı insanlar buluyor yavrucum kısmet işte, belkide niyet bilemiyorum ;)

Kıramadım... Yaşlı dededir dedim.. Tontondur dedim.. Otlanıyor hayvanlar rahat bırak didim.. kıramadım :D :D :D

Hahahaa bu kaaa ince ruhlumuydum ben yaa :D neyseeee annem kış gelecek bikere ona çare yok ama görürmüyüz görmesmiyiz bilemiyorum :D

Ama kışın güzelliği kar'ı... Nefis oluyor izlerken offf özledim..

zynp

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
99
Herkesten alıntı yapmayı çok isterdim ama malum çok yoğun bir kişik olduğum için genel yazıyorum :D :D
Öncelikle sevgiler, saygılar. Küçüklerin gözlerinden öperim, büyüklerin ellerinden, yaşıtlarıma ise sadece bir niraba derim o kadar :D Fazlası olmaz :D

Neyse konuya geliyorum sevgili bıdıkçılar, bıdı bıdı ailesi, okuyan sevgili misafir üyeler, değerli izleyiciler, sadece okuyup beğenenler falan filan :D

Ne mutlu ki kendimden bile değerli el üstünde tuttuğum saysan 5 parmağı geçmeyecek dostlarım olduğuna. :) Kıpkırmızı mesela çok şeyimdir, herbişeyimdir :D Bu arada seni çok özledim bi ara buluşalım en kısa zamanda:D Allah'a hep şükrediyorum iyi ki tanımışım onu. :)

Zaman, ah zaman... Neler yaşatıyor insana. Bitti dediğin her an aslında yeni bir başlangıçtır yeni zamana. Falan filan :D Neyse çok duygusala bağlarsam hemen ağlarım salya sümük sonra susturamazsınız, diyim :D :D

Ben iyiyim çok şükür emmimgillerde iyi, dayımlar, annemler, herkesle çok iyi maşallah. :D Sizi sorarım umarım sizde iyisinizdir. Allah iylik versin, her gününüz böyle güzel olsun. Yüzünüzden sırıtık eksik olmasın, gülmekten karnınıza ağrılar girsin aminnnnnn :D :D :D

Aslıcım seni unutmadım, senide tanıdığım için çok mutluyum :)

Erkeklere yorum yok :D :D :D Burda kadınlar matinesi var siz dışarı hehhehe :D :D

Neyse çok işim var görüşürüz, kolay gelsin herkese. İyi çalışmalar.

Son olarak bu şarkı diyorum;

:cool::cool::cool:

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Zeynep'im çok sağol canım :) Geldin bomba gibi vurdun şimdi çekil ohh varmı öyle .. :)

kıpkırmızı :) çok merhametli gördüm seni :)
evet karı izlemek güzel ama :) benim gibi dengesiz olmaya görsün insan :) yürümek bir işkenceee :)

Tepki
10
@zynp

Off bitirdin beni... Ölürüm sana.. Canımsın varya herşeyimsin benim iyiki varsın iyiki hayatımdasın dediğim birkaç kişiden birisin.. Cansın.. Özledim bebeğim.. bende özledim.. özlenmezmisin sen.. İşlerin başını aşmadan görüşelim mümkünse yarın misila :D gelsene nolur.. İşse iş çıkarırım ben sana kart lazım etiket lazım dirim olmadı el ilanı :D off burnum sızladı resmen neyse özele şeediyorum himen.. muck :* Kıymetlim..

Ya kalp niye yok bu ikonlarda ilgili birimler lütfen diyorum.. kalp istiyorum :D

Yukarı Alt