...Bıdı Bıdı...

İsmail ÇOBAN

Grapiksel
Bronz Üye
Tepki
44
renk ayırımı yapılıyor ya :p bizde ona göre zam yapalım hahaha :D

Emre DEMİRCİ

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
89
Arkadaşlar elimde bir dahili hard disk var bu hard disk mac te çalışıyor uzun zamandır hiç çıkartmamıştım. Hard diski az önce çıkartıp pc e birşeyler yüklücektimki pc görmüyor ama mac görüyor bunu hard diske format atmadan çözebilmenin yolu varmı sizce ?

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
@Emre DEMİRCİ

ben hiç mac kullanmadım açıkçası yardımcı olamayacağım sanırım .. Benim bir arkadaş aynı sorunu yaşamıştı ama onun veriler kayıp riskini göze alabilecek veriler olduğundan format attırmıştı.. Umarım formatsız kurtarma yolu için bir cvp alırsın.
Benim bir fikrim bir cd ye yazsan mac ile onları sonra açsan pc de :S meselaaa

İsmail ÇOBAN

Grapiksel
Bronz Üye
Tepki
44
@Emre DEMİRCİ

Mac ile pc nin sorunlarından birisi de bu malesef arkadaşım bildiğime göre başka çaren yok. banada aynısı olmuştu. ama gene de teknıoloji değişiyor bi yolunu bulmuşlardır. kolay gelsin.

Emre DEMİRCİ

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
89
Arkadaşlar yorumlar için teşekkür ederim sorunu buldum bir hard disk aldıgın zaman hard diskin içinde tüm işletim sistemleri için gizli dosyalar oluyormuş benim hard diskinde pc için olan dosyaları silinmiş (muhtemelen ilk alındıgında sadece mac için format atılmış) bende pc için olan dosyalarını indirdim internetten harddiskin içine attım sorun düzeldi

@Aslı SAYILIR

sizin tavsiye ettiğiniz ilk aklıma gelen işti ama kalbim kaldıramazdı 350gb civarındaki arşivi cdlemeyi :)

@grapiksel

dediğin gibi bu sorunu yaşayan çok insan varmış bütün forumlarda aynı konu ama çözüm yoktu umarım sanada yardımcı olur.

Emre DEMİRCİ

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
89
@Aslı SAYILIR

Valla sağlığım daha önemli düşününce bile fenalaştım 350 gb :allalla: :allalla:

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
@Emre DEMİRCİ

hehe ben senin gibi değilim valla :D içindeki veriler benim için kıymetliyse deliliğe vurur herşeyi göze alır kurtatırım 1 tb diskimde benzer sorunu yaşadım ama filmdi hepsi tek tek oturdum 3 gün başından kalkmadan sevdiğim filmleri kurtardım :D o kadar deliliğe vurabiliyorum yane :D: :D:

Emre DEMİRCİ

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
89
@Aslı SAYILIR

3 güne hızlı halletmişşin helal olsun valla 1tb vay be :clap2: benimde dert ettiğim şeye bak 350gb :eek:

Yukarı Alt