...Bıdı Bıdı...

Emre DEMİRCİ

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
89
gene siz gene yararlı bir paylaşım teşekkürler :)

@danisman

içilebiliyorsa kelimesi beni korkuttu demekki tadı kötü :) aslında yapmak lazım faydaları çokmuş

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Teşekkürler Ozan bey , babam ileri derece kalp ve şeker hastası kendisi sürekli kullanıyor.. Kokusu katlanılmaz derece kötü bile olsa yararlarını ben gözlerim ile görüyorum.. Kendim kullanabilirmiyim hayır çünkü sarımsak beni rahatsız ediyor :) Kullanabilecek olan arkadaşlara tavsiye ederim ..

danisman

Consultant
Tepki
30
içimi de gayet güzel sıkıntı yok, denedi ve görüldü, tek dikişte gidiyor : ) yarım çay bardağı : )

İsmail ÇOBAN

Grapiksel
Bronz Üye
Tepki
44
denemek lazım bizim de kalp hastalığı ailecek var teşekkürler danisman kolay gelsin.

Emre DEMİRCİ

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
89
@danisman

@Aslı SAYILIR

ozaman kokunun nasıl gideceği bilgiside benden olsun sarmısağın kokusunu diş macunu bile çıkartmıyorken içilecek bir bardak süt kokuyu alıyormuş amerikan bilim adamları yapmış deneyi :)

danisman

Consultant
Tepki
30
Bu karışımda sarımsak kokusu pek kalmıyor çünkü limon sarımsağı eritip tüketiyor, tabi sarımsakları iyice ezmek gerekiyor karışımı yaparken ve her sabah bu karışımın oluşum süreci dolana kadar birkaç kez sallamak gerekli : )

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Koku ağızdan değil zaten mideden ister istemez geliyor :) Süt iyi bir yöntem olabilir denemek lazım :)

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Herkeslere iyi geceler diliyorum :) Umarım sabah gözlerimi gripsiz bir güne açarım :) Diğer tüm grip arkadaşlarım içinde aynı temenniler ile hoşçakalın ..

Yukarı Alt