...Bıdı Bıdı...

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
bekledim de gelmediiiiii :):

İsmail ÇOBAN

Grapiksel
Bronz Üye
Tepki
44
tamam aslı Gamze & İsmail için Logo yaparmısın :D Saate bastırıp hediye edeceğim ama saat kalp şeklinde ;) (Duvar saati )

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
@grapiksel

hehe özel işlerini yaptırıyor :)

tamam akşam yaparım.:rolleyes: saat kalpli fakat ölçü bildirmemişsin ben yaparım sen ölçeklendirirsin :) saatte ne renkler hakim acaba :) hehehe

İsmail ÇOBAN

Grapiksel
Bronz Üye
Tepki
44
@Aslı SAYILIR

tabi ki kırmızı ölçüyü bilmiyorum ama sen yap ben hallederim gerisini bayrama gittimde götürmem lazım şöyle afilli olsun :D

İsmail ÇOBAN

Grapiksel
Bronz Üye
Tepki
44
bir sorum var arkadaşlar benim fontların hepsi kafayı yediler. Corel de yazıları convertlediğimde hepsi avantgarden e dönüşüyor hepsi bozuluyor bu yüzden Flm veya CTP ye yollayamıyorum yardım lütfen :(

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
@grapiksel

hımm ben çok güzel yardım ederim :) hiç başıma gelmedi ama bence font klasöründeki fontların yedekleri varsa için komple silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsin :S

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
aman bea gunaydınlarrr herkeslereee :) more Emre cok tesekkur ederım bea su an metrobusteyım bea ne kalabalık gorusuruz....

İsmail ÇOBAN

Grapiksel
Bronz Üye
Tepki
44
günaydınlar :) Aslı harikalar yaratmışsın yaa vallahi beğendim 1. ve 2. de ki espiriler harika ;) Işıkmı ne ışığı Işık Dalgası var süzüle süzüle yansıyor senden ;) Teşekkürlerrr

Yukarı Alt