...Bıdı Bıdı...

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Günaydın sendromsuz bir pazartesi gününe..

İsmail ÇOBAN

Grapiksel
Bronz Üye
Tepki
44
aldım aldım Emre nasıl oldu biliyormusun :D benim nişanlı G.Antepde ya görüntülü konuşma ile bağlandık sonra ben gösterdim ona oda okey verdi ama yarım saat sürdü yok o olmaz bu böyle şu şöyle amaann :D ama sonunda aldık dikilmeye başlanacak benim eksik bitti gerisi hanımefendi de :D

İsmail ÇOBAN

Grapiksel
Bronz Üye
Tepki
44
Bu arada arkadaşlar çikolatalı ekmek lazım bana nutella sürülmüş ekmek ama çikolatası parlak olacak bir türlü bulamadım :(

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
o kadar ekmek gönderdim sana :D: hayırlı olsun İsmail ya çok şükür tamamladıysan :) ayy ne kadar güzel duygular şu an yaşadıkların... Allah daim etsin cnm yaa

Emre DEMİRCİ

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
89
İsmail bana inan seni gerçekten ama gerçekten çok iyi anlıyorum, neyse tamamladıysan atlatmışşın ben o işlerin yarısındayım daha Geçen gün bir hata yaptım Schafer bizim müşterilerden biri Nişanlımı Showroom'a soktum 3 saat orda dolandık :=)

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
Güneşli bir pazar ertesi herkese kolay gelsin
ANKARA TÜRKÜSÜ ile :)

İsmail ÇOBAN

Grapiksel
Bronz Üye
Tepki
44
Emre ben yarım saat le kurtulmuşum :D nisan ayında kiracı çıkınca boya işleri falan çeyizdir herşey beni bekliyor off aman düşünmeyeyim şimdi iş zamanı :D Emre buldum bi yerden ama berbat bir resim düzeltip tasarlıyacağım paylaşırım ;) teşekkürler bu arada Emre ;)

Yukarı Alt