...Bıdı Bıdı...

Emre DEMİRCİ

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
89
@cihangarip

Adana :) :clap2: :megafon: Burdayım :) Sanırım şimdi gördün :) Gece gece freelance işlerimizi bitirmeye uğraşıyoruz valla

arkadaşlar bu arada bildiğiniz 5 metre branda afiş basan bir digital basım yapan bir yer var mı ?

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
işler yoğun cihangarip :) bir yandan çalışıyorum kendi adıma konuşayım sunum hazırlıyorum :)

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
@Emre DEMİRCİ

hımm uzmanlık alanım değil hızır acillik yapamıcam :) Seneye bu zamana inş. öyle tanışlarımda olacak sorunca cevap verebileceğim :):clap2::s8:

cihangarip

Üye
Tepki
1
@Emre DEMİRCİ

Vallaha gördüm :eek: sizi pek meşkul etmeyelim o zaman da daha rahat işlerinizi bitirin ;

Afiş konusunda bildiğim bir yer yok :(

cihangarip

Üye
Tepki
1
@Aslı SAYILIR

Son 1 aydır işleri yogun olmayan 1 kişi denk gelmiyor Kİ zaten karşıma, sunumunuz ney ile ilgili ihtiyacınız olursa yardımcı olmaya calısırız elimizden geldigince Sayın Aslı SAYILIR...

Emre DEMİRCİ

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
89
herkese tekrardan iyigeceler ben işlerimi bitirmem lazım sonrada sabah sabah 5metre branda nerde var onu bulmam lazım :)

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Teşekkürler Cihan GARİP varsa elinizde logo sunumu için değişik mockuplar neden olmasın ... Ama yada ben hazırdakıler ile halledeyim bir an önce bitsin :)

cihangarip

Üye
Tepki
1
@Emre DEMİRCİ

iyi geceler varsa bir kamyoncu tanıdıgın ona sor yardımcı olabilir sanırsam sana :)

Yukarı Alt