...Bıdı Bıdı...

Tepki
10
@Aslı SAYILIR

Teşekkür ederim kuzu eminim iyi gelicek..
Bende gidiyorum gümlemeye cümleten tatlı uykular..

zynp

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
99
@kıpkırmızı

Beni özlemişsin kesin ondandır kuzu :D :D Bilmiyorum sanma ahh aşk sen nelere kadirsin :D :D
Kıyamam geldiğimde öferim o güzel başını bir daha hiç ağrımaz bak gör :D

Ya sizde de hiç bıdılama yok vallaha iki satırla bıdı bıdıklamak mı olurmuş :cool:
Çeneye kuvvet diyip yazacaksınız böyle uzun uzun hal hatır soracaksınız, patlayacak bomba gibiyseniz anlatacaksınız, ağlıyorsanız sinirden yazacaksınız :D Müşteri deli mi etti müşteriye burda bi güzel saydıracaksınız öhümm neyse :D Siz bilirsiniz daha iyisini bir tavsiyeydi sadece :cool:

Şimdi aslında bu bıdı bıdı bir nevi güzin abla gibi :D Sen anlatıyosun o dinliyo, garibim seside çıkmıyo dinliyoda dinliyo dinliyoda dinliyo :D Ha birde dile gelirse sakın korkmayın heheh :D

Valla cumartesi ama berbat feci bir gün patlamaya hazır bomba gibi hissediyorum kalbimi :D
Berbat bi duygu anammm bu ne böyle kimse yok deliler gibi bi başıma konuşmakta hiç güzel değil. :D Neyse bıdı bıdı bugünlük bu kadar, fazla özele girmeye gerek yok ulu orta şeetmiyim :D

Emmingilere selam söyle ( bıdı bıdı için geçerli bu :D ) Çocukların gözlerinden öferim. Kendine iyi bak, hoşçakal :D

Neyse sevgili bıdı bıdı, yada güzin abla :D
Selametle....

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Günaydınnn :) Ölü gibi uyumuşum resmen ..Yaşasın cumartesi :s8:Bir güzel kahvaltı hafif ev işi derken soluğu burada aldım :) Benim herifin boynu tutulmuş bütün planlar suya düştü halbuki bir alışveriş merkezi dağıtma niyetim vardı :)Onu da buradan bir güzel :bann: banlıyorum :) :bann::bann::bann: ohh be Zeynep dediğin gibi valla çok iyi oluyormuş böyle bıdı bıdı :D:D

Öncelikle tüm forumdaş arkadaşlarımın sonra dışarıdaki güneşin, kuşun, kelebeğin,kedinin, köpeğin, iyinin kötünün, akan suyun, kirin tozun, aşkın, sevginin, umudun kısacası güzel yada çirkin herşeyin günü muhteşem geçsin der ve forumdaki konulara dalarım :s8:

Tepki
10
@zynp

Berbat durumdayım bebeğim, kadıköyde işim vardı havadan istifade birazda dolanırım dedim..
Allahım ipini koran oradaydı, bırak gezmeyi boğadan sahile inmek tam bir kabustu.
Neyse ki işimi hallettim iett ye bindim işkence işte o zaman başladı.
Yol yapımı nedeniyle feci bir trafik...
Nevrim döndü resmen, berbattı 5 dk lık yolu sanırım 45 dakikada gittik..

Bir de ters oturmuşum off midem feci durumda.. dolayısıyla kendimi veremicim bugün bıdıbıdıya :thumbdown::thumbdown:

Herkese keyifli hafta sonları diliyorum..

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Kötü bir gün geçirmissin gerçekten kıpkırmızı .. Biraz tenhaya al kendini umarım iyi gelir ..

Yukarı Alt