...Bıdı Bıdı...

zynp

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
99
@Aslı SAYILIR

Valla ben tembelliği çok seviyorum napim :D Sıkıntı olur tabi bende bir dönem pc nin gazabına uğramıştım şimdi çok şükür :D Aynen canım seninde uzak olsun :)

Emre DEMİRCİ

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
89
@Aslı SAYILIR

telsiz anonsu :)

resmin değişmiş sanırım ilk tanıyamadım sonra baktım sen :)

hastalık ?

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
@Emre DEMİRCİ

eşim beğendi resmi :) hastalık desen barıştım onunla idare eder durumdayım :)
sen nasılsın ?

Emre DEMİRCİ

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
89
@Aslı SAYILIR

ben turp gibiyim geçti grip filan kalmadı :) ama bu saatte halen çalışıyorum gözlerim şişti :)

müşteriyle mailleşerek katalok yapıyoruz sabh başladık adam sağolsun 25 sayfayı bitirdi 5 sayfa kaldı ha bide kapaklar of of of :) birazdan mail atıcam paydos diye :)

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
@Emre DEMİRCİ

ya kıyamam kolay gelsin.. Zor olsa gerek ama ben özeniyorum desem :eek: darısı başıma olur birgün inş. gece gündüz çalışmaya razıyım :) inşallah daha fazla zorlamadan bitirir müşteri işi :) ee burada da paylaşırsın artık :cool:

Emre DEMİRCİ

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
89
@Aslı SAYILIR

hayatımda yaptığım en kolay ürün kataloğu oluyor müşteri çok bilmiş herseyi bi defter çizmiş sayfa sayfa hangi ürün hangi sayfaya sayfanın hangi yerine :) sayfa sablonu bile oluşturmuş worlde aldım onu indesign e aktardım ürünleri sayfa sayfa oturtuyorum bi sayfa bi sayfa ilerliyoruz 2sayfa onayı daha aldım sabaha 3sayfam +kapaklarım kaldı biran önce bitip baskıya girmesi gerekiyor müşterinin işi acil :)
ama burda paylaşcağımı sanmıyorum katalog çok igrenç oldu kapakları koyarım anca buraya :)

özenmen güzel sendeki bu hırsla hepimizi geçersin :) çalışmaların fena sayılmaz piyasada okadar kötü grafikerler varken sen eminimki bu halinle grafiker olarak çalışabilirsin şahsi kanaatim :)

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
@Emre DEMİRCİ

Müşteri kendince tasarımını hazırlamış desene :) O da iyiymiş .. Bende burada sizlerden bu şekilde tecrübe kazanıyorum :) Çok sağol(un)..

Düşüncelerin için çok teşekkür ederim benim için çok önemli.

Yanlış anlaşılsın istemem ama piyasaya bakarak kendimi değerlendiremiyorum ben.. Zaten bu şekilde değerlendirmek de istemiyorum.. Sadece silahlarımı kuşanmaya çalışıyorum ama artık tıkandım be Emre .. Çünkü bir süre sonra kullandığın programlar program olarak kalıyor bunları gerçekten nasıl kullandığını görecek çalışmalar yapmam gerekiyor :) Yok baskı teknikleri yok renk uyumları yok pantone katalogu hayır 3d sunum derken bazen nereden tutacağımı şaşırıyorum :)

Emre DEMİRCİ

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
89
@Aslı SAYILIR

evet banada ilk başlarda aynıları olmuştu hem hevesim vardı hem böyle konular kafamı karıştırıyordu ben daha photoshopta decupe öğrenmişken çalıştıgım yerde grafiker tek başına 250 sayfalık istoç reklam dergisinin fotolarını çekip tasarımlarını yapıp derginin montajı vs. hepsini yapıyordu ben nasıl yapıcam diye düşünürken bi baktım onun yerine ben geçmişim matbaya gidip foto dahil herşeyini kendimin yaptığı dergiyi elime almışım çok şaşırmıştım tasarımlar iç açıcı olmasada baskıda hiçbir sorun çıkmamıştı tasarım için değil ama teknik olarak bu işi öğrendim demiştim sonrasında da tasarımları geliştirdim hey gidi hey duygulandım valla :)

Yukarı Alt