...Bıdı Bıdı...

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
@Emre DEMİRCİ

ne mutlu :) İnşallah daha da başarılı olacaksın. MEsleğin en sevdiğim yanı sürekli gelişime açık olması gün geçtikçe daha tam öğrenemeden yeni birşeylerin eklenmesi :cool: bende hazırım dediğimde bir de ajans ile anlaşırsam değme keyfime o zaman ki heyecanlarımı da hep beraber yaşarız burada :)

Emre DEMİRCİ

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
89
@Aslı SAYILIR

inşallah. evet herşeyi öğrendikten sonra geriye tasarımda kendini geliştirmek kalıyor işte tasarımda önü uzunca açık bir yol git git bitmez sürekli gelişiyorsun öğreniyorsun öğrenmek gelişmek bu meslekte bitmez :) işimi seviyorum :)

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
@Emre DEMİRCİ

:) Bende işimi seviyorum - çalıştığım işi iş olarak görmüyorum :rolleyes: - çaktırma :) Dalmışım derse :) yaz yaz :s8: yaa gözlerimde akmaya başladı walla sonum ne olacak acaba bu Grip'le

Emre DEMİRCİ

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
89
@Aslı SAYILIR

en kısa sürede sağlığına kavuşursun inşallah bol bol c vitamini al ;) ders anlatımları güzel olduğundandır :) sana iyi geceler benim gözlerde icene gitti malum sabah 9 dan beri bilgisayara bakıyorum artık gözlerim grev yapmaya başladı uyku uyku uyku diyorlar :)

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
@Emre DEMİRCİ

woww aaa bu da varmış diyerekten izlemekten herhalde :) evet haklısın bende bu gecelik kaçsam iyi olacak biraz dinlenmek lazım :) yarın bomba gibin olayım

İyi gecelerrr

İsmail ÇOBAN

Grapiksel
Bronz Üye
Tepki
44
vallahi Emre dün kafayı sıyırmak üzereydim tasarım daki bıçakla yapılan bıçak farklıydı ona uğraştık. sende gece geç saatlere kadar çalışmışsın galiba?

Emre DEMİRCİ

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
89
@grapiksel

aynen öyle ya berbat bi katalogla ugrasıyorum bitmek üzere.. bıçakçılar bazen beceriyorlar öyle farklı bıçak yapmayı düzelttinizmi işler bozulmadan ?

İsmail ÇOBAN

Grapiksel
Bronz Üye
Tepki
44
tekrar bıçak yapılıyor tasarıma dokunmadım zaten 10.000 adet kutu basıldı en iyisi bıçağı yaptırmak zaman kaybetmemeiz lazım çünkü iş acil. bilirsin her iş acil olur :)

Yukarı Alt