...Bıdı Bıdı...

İsmail ÇOBAN

Grapiksel
Bronz Üye
Tepki
44
çoğu müşterimin işi hazır zaten sipariş veriyorlar etiket den 100.000 kutu dan 10.000 gibi gibi gibi :) işimi kolaylaştırıyorlar ama şu aralar organize matbaa işine saldırdık Kayseri ve Çevre illeri hedefimiz oralardan tasarımlar hazır geliyor :D

Emre DEMİRCİ

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
89
@grapiksel

iyi tuttu bu organize matbaalar zaten :) giriştiğiniz işte basarılar dilerim

İsmail ÇOBAN

Grapiksel
Bronz Üye
Tepki
44
aman benim için fark etmezdi böyle olunca daha bi yoğun olduk. ama dikkatini çekmek isterim sadece Matbaa ve ajanslara yapıyoruz ;)

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
heyyyttttt ben geldim açılın bakalım yer açın banada :)
günaydınnnnnn :)

benim fikrimi güzel bir uygulama ile sunmuşsun iso :p ama benim bir maruzatım var :D: hehe sey i sini biraz ileriye hizalarsan g nin şapkasına doğru daha şık görünür gibi sanki :))) aman buradan nasıl anlatılacak ki :D

İsmail ÇOBAN

Grapiksel
Bronz Üye
Tepki
44
boşver böyle hoş oldu sanki :D kupa, kalpli saat, anahtarlık, bide kalemmi yaptırsam :D

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
@grapiksel

tımam sen bilirsin :D hehe şey kıskanıyormuyum nee :D herife kızdım zaten logoyu yaparkn bakkk bende istiom böle böle die tam bıdı bıdı oldu geyik oldu :D ;) birde mektup koy içine iso inanılmaz romantik olur ... :thumbup::thumbup:

Emre DEMİRCİ

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
89
@grapiksel

hızını alamayıp küpblok ajanda filanda yazdın sandım okurken :)

çok güzel bir resim albümü yapabilirsin :s8: yada 200 küsür parçalı bi yapboz :s8:

İsmail ÇOBAN

Grapiksel
Bronz Üye
Tepki
44
@Emre DEMİRCİ

onlarda aklımda da Grapiksel için uygulayacam. Puzzel harika bir fikir ama o sonra sevgililer gününe veya doğum gününe saklıyorum :D çok romantiğimdir :)

Yukarı Alt