...Bıdı Bıdı...

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Seçilmiş kişi olmanın verdiği iç huzur ile biryerlere erecek başım az kaldı :)
Havayla kavgam var bugün bir açıyor bir kapatıyor.. Kış aylarını nedendir pek sevmem sevemedim de ...
bir katalog işi var artık kabak tadı verdi belki de o sıkıyor canımı

zynp

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
99
@Aslı SAYILIR

Hehehehhe :D :D :D
Bir sıcak çay yada kahve iyi gelebilir, bide en sevdiğin şarkıyı açarsan yada seni mutlu eden bir parça olabilir ;)

Kışı severim, hemde çok severim nedendir bilmiyorum :D

Katalog kısmı içinde diyecek bişey yok malesef umarım en kısa zamanda halledersin tatlım :)

İsmail ÇOBAN

Grapiksel
Bronz Üye
Tepki
44
:D hahah koptum konuşmalarınızla :D işler olmasa bıdı bıdılardık :D Aslıcım iyi düşün iyi olsun katalog işin olur inşallah ;)

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Müzik dinlemek iş yerinde serbest değil arada kaçamak yapıyorum can yaa kulaklıkla o da :D
Sıcak bir içecek evet iyi gelebilir :) Ben biraz kaçıp çay yapayım kendime bari :D:

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
@İsmail ÇOBAN

İsmail iyi düşünmekle olmuyor canım müşteri bir görseller göndermiş bunları istiyorum katalog çalışmasında diye amann Allah'ım ne tarzım ne yaptığımız çalışmaya uyan görseller ben ne yapayım be içine sinmeden yaptığın iş de böyle can sıkıyor herhalde :D

İsmail ÇOBAN

Grapiksel
Bronz Üye
Tepki
44
Evet bak bi katalog yaptım adam bi katalog getirdi aynısı olacak dedi bende tarayıp yaparım ama baskısı güzel olmaz dedim oturup aynısı yaparım ama zaman alır dedim zamanım yok dedi bende tarayıp koydum dijital çıktı aldım berbat bir iş çıktı müşteri tamam dedi olduğu kadarıyla dedi baskıya girdi şuanda ve berbat çamur gibi bir çalışma :D içime sinmedi ama yapacak bişi yok ;)

zynp

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
99
@İsmail ÇOBAN

İş hiç bitmez ki az kafa dağıtmak lazım arada :)

@Aslı SAYILIR

O çok kötü işte müzik olmadan adım atmam ben :D :D :D
Hadi güzel bi çay iç, yanına sigara diyicem ama kullanmıyorsun sanırım :rolleyes::rolleyes:

Size kolay gelsin ben kaçtım :D

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
@zynp

Bende zorlanıyorum müziksiz sonuçta gıda bir nevi :)
Merak etme canım sigara var bende gel karşılıklı keyif yapalım :D puffff :cool::cool:

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
@İsmail ÇOBAN

isyannnnn :D hehehe ne yapacağız alışmam lazım bu durumlara demek ki :D adamın verdiği paraya yazık olmuş resmen bence insan az beklerdi ne olacak

Yukarı Alt