...Bıdı Bıdı...

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Hımm öyle desene :D bende bitirdim pm e geliyorum sana :D

Emre DEMİRCİ

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
89
Arkadaşlar Merhaba bir sorum olacak.

Rapid, hotfile ve bu tarz bir sürü temiz site varken neden turbobit tarzı içinde binlerce virüs reklam olan siteler kullanılır bir anlam veremiyorum, acaba virüslü siteler dahamı uzun dosyayı saklıyor neden tercih edildiğini bilen var mı ? :)

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Benimde çozemediğim bir durum bu Emre ... Yükleme kolaylığı diyeceğim ama o da değil...

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.051
@Emre DEMİRCİ

@Aslı SAYILIR

olayın özü aslında şu arkadaşlar;
amerika 'da çıkan sopa yasasından sonra, bir çok free download sitesi kapatıldı yada hesapları boşalttı, bunu daha öncesinde bir çok kez dile getirmiştim.
....ve sonrasında upload edenlere orta vade de; sözde payball yada para kazandıran bu *X server sitesi/siteleri bu durumu kar kazanç gören sözde paylaşımcılara bir şekilde kucak açtı.
download için bağlandığınızda ilgili siteye bir miktar adult vb. vs. (terbiyem müsaade etmiyor) istenmeyen bir çok alakasız sayfa... ardından bitmek bilmeyen bir geri sayım motoru...
sürekli üye ol! premium hesap aç! diyen bir automoderator... vb. vs...

sözde paylaşımcılar da verdikleri linklerin altında birde referans üyelik backlink eklemeleriyle fazlasıyla kantarın topuzunu kaçırır durumdalar...
Grafikerler.org yönetimi olarak bu konuyu daha öncesinde bu başlık altında dile getirdik ve hala daha dile getiriyoruz, uyarıyoruz...

bütün üyelerimizden, forum kurallarına uymak konusunda hassas olmasını, paylaşımlar konusunda yukarıda bahsedilen noktalara dikkat edilmesini, hoşgörünün her yerde geçerli olduğunu, huzurlu bir toplum ve huzurlu bir forum için bu konuda hepimize görev düştüğünün altını bu vesile ile bir kez daha çizmek isterim.

iyi forumlar...

Emre DEMİRCİ

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
89
Yağmurlu bir İstanbul sabahından tüm foruma GÜNAYDIN :)
Çaylar ve simitler benden olsun,

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Kıyamam gel İsmail ilk fırsatta özlediysenn
Emre çay simit için çok teşekkürler iyi geldi :)
Herkese benden de günaydınlar olsun arkadaşlar...

Emre DEMİRCİ

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
89
@İsmail ÇOBAN

Zorunlu olarak ayrıldıgında İstanbuldan,
pause düğmesine bastığın hayatın akışı özlenir.
Beşiktaş iskelesindeki çay bahçesi.
Gümüşsuyu çıkışı, Dolmabahçe önü ağaçları, Galata köprüsü,
Kadıköy caddeleri, olmassa olmaz boğaz köprüleri,
Çukurcuma eskicileri, Taksim tüneli,
Hele o Çamlıca tepesi, Gülhane setüstü.
sabahları tarabyaya giden sahil yolu, gece İstiklal caddesinde hızlı yürüyüş,
acıtan veya hoşa giden hatıra veya degil,
hayata dair herşeydir İstanbul. herşeyi özlenir.

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Arkadaşlar bir sorum olacak ... Müşteri ısrarla sertifikalarını tif uzantılı gönderiyor
Ve gönderdiği dosyalar çift tık ile photoshop programında açılmıyor.. Uygun dosya türü değildir diye uyarı veriyor
Illlustrator programında da aynı uyarıyı veriyor ben dosyaların ekran görüntüsünü alıp paintten jpeg ya da png kaydediyorum ama bu sefer çözünürlükleri dibe vuruyor ? Ne yapacağım bu durumda ?

Yukarı Alt