...Bıdı Bıdı...

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Ben eski yıla aduket çekeceğim inşallah yeni yıl şans getirir hepimize.. Ama sanki daha çok var yaa :D

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
470
@Aslı SAYILIR

Aslında hiç iyi yapmıyoruz, daha 20 gün varken eski yıla tekme tokat gireceğiz diye... 2012'den kalan günlerde bir tekme yada aduket yemek var işin içinde :) Yok yok ben sevdim 2012'yi... Bana bir zararı olmadı. :D

(2 dakika kıvırdım)

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
@Erkal ÇOŞKUN

Kesinlikle 2012 dolu dolu bir yıl ama her biten yılda insan ister istemez bu duygular içine giriyor değil mi ? Ayrıca her gelen yıldan da beklentileri olmuyor değil hani ..

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
470
@İsmail ÇOBAN

Sen yine iyisin, bana 10 yıl gibi gelmişti, hatta bununla alaklı bir sorunum vardı :D:D
Anlatayımda gülün. Askerden geldikten sonra sık sık gördüğüm bir rüya vardı, sürekli yanlış hesaplamışız, askerliğin bitmemiş diye beni alıp apar topar askere götürüyorlar, her gece kan ter içine uyanıyorum. 4 yıl sürdü bu kabus. Sonra nihayetinde bir gece rüyamda askerliğimi artık tamamladığımı, bis sorun kalmadığını söyleyerek tesekere verdiklerini gördüm.. O gece bitti kabus :)

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Ahaha güzelmiş Erkal bey :) Bende hala zaman zaman üniversite için aynı şeyi görürüm rüyamda .. Okul bitmemiş aslında diploma almamışım bitti sanıp dönmüşüm filan falan :) Bende umarım bir gece rüyamda o diplomayı alır bu kabustan kurtulurum :D:

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
470
hımm, demekki böyle bir sendrom var :) Tez zamanda mezun olmanız dileğiyle o zaman... Hemde diplomayı ak sakallı dedenin elinden alarak :)

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
:) ak sakallı mı olur kara sakallı mı bilmem ama :) bir an önce almak isterim :D: çekilmiyor çünkü

Yukarı Alt